رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

رزرو بلیط هواپیما برای سفری به دوردست‌ها ازجمله کارهایی است که باید انجام شود. شما با توجه به شرایط و مقصد می‌توانید انتخاب کنید که با چه وسیله‌ای سفر کنید.انتخاب وسیله نقلیه برای سفر به پارامترهای مختلفی بستگی دارد مثل قیمت، زمان، مسافت، راحتی و … . شما ممکن است قصد سفر به شهرهای داخلی کشور را داشته باشید، در این صورت شما می‌توانید با اتومبیل هم‌سفر کنید.

اگر پارامتر زمان دخیل باشد و شما زمان محدودی برای سفر داشته باشید ترجیح می‌دهید با قطار به سفر بپردازید و یا این‌که با هواپیما درزمانی کمتر اقدام به سفر کنید.طبیعی است که سفر با هواپیما برای شما راحت‌تر از سایر وسایل نقلیه است. بنا برجایی که هستید، شما می‌توانید با کشتی نیز سفر کنید. برای سفر با کشتی شما باید مبدأ و مقصدی را انتخاب کنید که به دریا و یا دریاچه وصل باشد.

به‌هرحال اگر وسیله نقلیه شما هواپیما، کشتی، قطار، قایق و … باشید باید برای سفر ضمن مشخص کردن مقصد اقدام به رزرو بلیط هواپیما ، کشتی یا … نمایید.در این بخش ما قصد داریم تا درباره‌ی رزرو بلیط هواپیما توضیحاتی را ارائه کنیم. شما برای رزرو بلیط هواپیما باید بدانید که چه بلیت مناسب است و انواع بلیت‌های هواپیما را بشناسید.

رزرو بلیط هواپیما

رزرو بلیط هواپیما چگونه انجام می‌شود؟

اگر شما قصد سفر به کشوری دارید که نیاز به دریافت ویزای آن کشور هست باید حتماً رزرو بلیط هواپیما را انجام دهید. سفارت از شما رزرو بلیط رفت‌وبرگشت هواپیما به آن کشور را درخواست خواهد کرد.شما باید قبل از حاضر شدن در سفارت بلیط موردنظر خود را رزرو کنید و برگه تائید آن را به سفارت تحویل دهید. مهم‌ترین نکته دراین‌باره این است که گاهی سفارت با درخواست شما موافقت نمی‌کند و پرونده شما رد می‌شود.

شما با توجه به کلاس پرواز، نوع ایر لاین و … می‌توانید بلیتی را انتخاب کنید که قابلیت کنسل شدن داشته باشند. در این میان برخی از افراد سودجو با دریافت پول‌های کلان از متقاضیان اقدام به صادر کردن بلیتط های صوری می‌کنند.

در ظاهر امر شما یک رزرو از بلیط هواپیما دارید اما سفارت به‌دقت تمام جزییات را بررسی می‌کند و درصورتی‌که کوچک‌ترین نقص مانند همین صوری بودن بلیط را مشاهده کند، درخواست شما رد خواهد شد.

 

انواع بلیط هواپیما

 • بلیط های هواپیمای کلاس ترکیبی

اگر قصد دارید با یک پرواز تمام کلاس‌ها مثل فرست کلس، اقتصادی و … را تست کنید  می‌توانید از این پرواز استفاده نمایید.

 • بلیط های هواپیمای بین‌المللی ایرپس

با این بلیت مسافر می‌تواند در هرزمانی که خواست بین چند فرودگاه مشخص به‌راحتی پرواز نماید. این بلیت را تنها برخی از کشورها ارائه می‌دهند.

 • بلیط های هواپیما با چند توقف

اکثر تورهای گردشگری با استفاده از این بلیت توقف‌های طولانی در نقاط مختلف رادارند و در آخر به مبدأ بازمی‌گردند.

 • بلیط های هواپیمای رفت‌وبرگشت با مقصد متغیر

زمانی که قصد سفر به‌جایی رادارید اما مسیر برگشت شما از نقطه‌ای دیگر است می‌توانید از این نوع بلیت استفاده کنید.

 • بلیط های هواپیمای رفت‌وبرگشت دو مقصدی

با استفاده از این بلیت شما می‌توانید با خرید یک بلیت به دو مقصد موردنظر سفر کنید. نکته مهم کم‌هزینه بودن این بلیت برای متقاضیان است.

 • بلیط های هواپیمای لی اور با توقیف اجباری

گاهی اوقات به‌صورت اجباری باید خط پروازی تغییر کند و یا هواپیما نیاز به  سوخت‌گیری در نقطه‌ای مشخص دارد و … که در این صورت مسافر باید چنین بلیتی تهیه کند.

 • بلیط های هواپیما با توقف برنامه‌ریزی‌شده

اگر شما بخواهید در بین راه هنگام پرواز در شهری مشخص یک توقف 24 ساعته داشته باشید می‌توانید از این بلیت استفاده کنید.

 • بلیط های هواپیمای رفت‌وبرگشت

این بلیت‌ها بیشترین متقاضی رادارند. همان‌گونه که می‌دانید شما با استفاده از این بلیت می‌توانید به شهر مقصد رفته و سپس به شهر مبدأ برگردید.

 

انواع پرواز چیست؟

 1. پرواز چارتر

پروازی است که صندلی‌های هواپیما توسط آژانس هواپیمایی اجاره‌شده است. این پروازها معمولاً در تابستان و یا ایام نوروز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

آژانس‌های مسافرتی این صندلی‌ها را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. در ایامی که اوج مسافرت‌هاست مانند ایام عید و … این بلیت‌ها ممکن است باقیمتی گزاف برای شما تمام شوند.اما در ایام عادی می‌توانید بلیت را باقیمتی پایین خریداری کنید. این بلیت‌ها قابلیت استرداد و یا تغییر زمان و تاریخ را ندارند.

 1. پرواز سیستمی

این پروازها توسط ایر لاین ها، خطوط هواپیمایی و یا آژانس‌های مسافرتی و … به فروش می‌رسند. این پروازها باقیمتی مناسب در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد و قابلیت استرداد و یا لغو و … را دارد.

البته لغو و کنسلی این پروازها با توجه به ساعت و تاریخ کنسلی پس از کسر مبلغی به‌عنوان جریمه انجام می‌شود.

 

انواع کلاس پروازی در هواپیما چیست؟

برای این‌که کلاس پروازی هواپیمای خود را انتخاب کنید باید از قیمت و نوع آن‌ها نیز آگاه باشید. هر چه کلاس پرواز شما بالاتر باشد، امکانات رفاهی شما بیشتر است و درنتیجه هزینه پرداختی شما نیز بیشتر خواهد بود.

انواع کلاس‌های پرواز به شرح زیر است:

 1. درجه‌یک

به این کلاس پرواز در اصطلاح First Class یا F می‌گویند. در این کلاس شما امکانات ویژه‌ای خواهید داشت که در قبال گران‌قیمت‌ترین کلاس پرواز دریافت خواهید کرد.

این کلاس معمولاً دارای صندلی یک نفره و یا اتاقک مخصوص است. شما دارای سرویس اینترنت ماهواره‌ای، صندلی خودکار و .. هستید.

 1. درجه تجاری

صندلی این کلاس در دو ردیف در بخش جلویی کلاس اکو نومی قرار دارند. این کلاس امکاناتی کمتر از کلاس F را دارد اما از کلاس اکو نومی بهتر است و مخصوص تجار هست.

شما در این بخش امکاناتی نظیر کت رینگ و غذای گرم دارید که در مقایسه با فرست کلس در درجه پایین‌تری قرار دارد.

 1. درجه اقتصادی

به این کلاس economy class و یا کلاس Y می‌گویند. این کلاس مخصوص مردم عادی است و بیشترین صندلی‌ها پرواز متعلق به این کلاس هست.

شما در این کلاس حداقل امکانات را خواهید داشت اما هزینه بسیار کمتری نیز پرداخت خواهید کرد. در این کلاس چند مجله و روزنامه به‌عنوان امکانات رفاهی برای مسافرین در نظر گرفته‌شده است.

حال با تمام این اوصاف این شما هستید که باید انتخاب کنید. شما باید هدفتان را مشخص کنید و سپس نگاهی به جیب خود بی اندازید و نوع پرواز و کلاس آن را انتخاب کنید.

با ما می‌توانید بهترین پرواز را انتخاب کنید و پس‌ازآن اقدام به دریافت ویزای خود کنید. فراموش نکنید که تخصص و تجربه ما در این امر بی‌شک باری کننده شما خواهد بود. تنها با یک تماس هر آنچه را لازم دارید در اختیار شما خواهیم گذاشت و می توانید به راحتی رزرو بلیط هواپیما را انجام دهید.

 

برای گرفتن وقت سفارت، ویزای شینگن و رزرو هتل با شماره 8-02122360894 تماس بگیرید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)