چگونه به هلند سفر کنیم؟

برای این که سفر به هلند را آغاز کنیم باید ابتدا بدانیم که این سفر چگونه آغاز می شود. همان طور که می دانید کشور بی نظیر و دیدنی هلند درست در قلب اروپا واقع شده است. برای سفر به این کشور دیدنی باید ویزای شینگن هلند را اخذ کرد. با اخذ این ویزا می توانید وارد خاک هلند شوید.

اولین گام برای این که بتوانید ویزای شینگن هلند را اخذ کنید، داشتن وقت سفارت هلند است. به این ترتیب می توانید با مدارک خود به سفارت مراجعه کنید تا صدور ویزای شما مورد بررسی قرار گیرد. وقت سفارت هلند در دو نوع عادی و فوری قابل اخذ است که با توجه به برنامه خود می توانید برای اخذ آن اقدام کنید.

اگر وقت فوری سفارت هلند را داشته باشید در کمتری از دو هفته می توانید به سفارت هلند مراجعه کنید و تقاضای خود را به این مرکز اعلام کنید. به این ترتیب سفارت مدارک را از شما دریافت می کند. در صورتی که وقت سفارت را نداشته باشید به هیچ عنوان سفارت به شما اجازه ورود نخواهد داد.

مدارک شما باید با استانداردهایی خاص به سفارت ارائه شود. این مدارک باید مرتب و بدون هیچ کاستی به سفارت داده شود. سفارت بررسی این مدارک را زمانی آغاز می کند که کلیه مدارک شما بدون هیچ نقصی آماده شود و مطابق با چیدمانی خاص به سفارت ارائه شود.

دقت داشته باشید که بررسی این مدارک ممکن است بین دو تا چهار ماه زمان را به خود اختصاص دهد. در صورتی که سفارت پاسخ مثبت را به شما ابلاغ کند می توانید ویزای خود را اخذ کنید. سفر به هلند را پس از اخذ ویزا می توانید آغاز کنید و از این کشور بی نظیر دیدن کنید.

سفر به هلند

در سفر به هلند چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

در سفر به هلند دقت داشته باشید تا تنها محو زیبایی های این کشور نشوید. در هلند علاوه بر این که می توانید به نظاره مناظر طبیعی بنشینید از ساختمان ها و یناهای بی نظیر و قدیمی هم می توانید دیدن کنید. در سفر به هلند این نکته را فراموش نکنید که خوراکی های بی نظیر آن جا را هم باید بچشید.

هلند با انواع و اقسام شیرینی ها و نوشیدنی های مختلف به میزبانی از مسافران می پردازد. هلندی ها علاقه عجیبی به خوردن سیب زمینی دارند و شما در اکثر غذاهای این کشور ممکن است آثاری از سیب زمینی را ببینید. وعده های اصلی و میان وعده های این کشور شما را شگفت زده خواهند کرد.

پنیر هم یکی از اجزای غذای هلندی ها است و به وفور در غذاهای مردم این کشور یافت می شود. از معروف ترین غذاهای هلندی ها که در زمستان سرو می شود سوپ نخود فرنگی است. این سوپ با مواد تازه طبخ می شود و در زمستان های سرو هلند بسیار می چسبد.

با این که هلند غذاهای معروف و زیادی ندارد اما سبک آشپزی و غذاها و دسرهای این کشور طعمی بی نظیر دارند. در هلند پس از صرف وعده های غذایی بهتر است از دوچرخه استفاده کنید. با استفاده از این وسیله هم تناسب اندام شما حفظ می شود و هم از پاک ترین هوای جهان لذت خواهید برد.

نکته دیگری که باید به یاد داشته باشید رفتن به باغ های گل هلند است. این باغ های بی نظیر بیش از شصت هزار پیاز گیاه را در دل خود جای داده اند. در هلند با جاذبه های فراوانی رو به رو می شوید پس سعی کنید هتل مناسبی را رزرو کنید تا با خوابی مناسب بتوانید به تمام برنامه های روزانه خود برسید.

سفر به هلند

ویزگی های مهم هلند چیست؟

سفر به هلند شما را با دنیایی از زیبایی رو به رو می کند. هلند یکی از کشورهای سرسبز و بسیار زیبای اروپا است. این کشور به کشور گل ها شهرت دارد و بخشی از اقتصاد آن وابسته به صادرات گل های زیبا و بی نظیر است. شاید بارها و بارها گل های رز هلندی را دیده باشید و از عطر آن ها مسخ شده باشید.

یکی از ویژگی های جالب در کشور هلند تغذیه است. مغذی ترین نوع تغذیه متعلق به کشور هلند می باشد. شاید همین تغذیه بر روی هلندی ها تاثیر گذاشته است. میانگین قد در کشور هلند در میان مردان به 184 سانتی متر و در میان بانوان به 170 سانتی متر می رسد.

البته نمی توان منکر دی ان ای در هلندی ها و انتقال وراثتی برخی از صفات در آن ها شد. نکته جالب دیگری که درباره کشور هلند به چشم می خورد درباره اختراع تلسکوپ، دماسنج جیوه ای و ساعت پاندولی می باشد. این اختراعات همه متعلق به قرن شانزدهم و هقدهم میلادی می باشد.

یکی از نکات جالب درباره کشور هلند این است که هلندی ها از گذشته کفش های چوبی به پا می کردند. به این ترتیب پوشیدن این کفش به عنوان یک فرهنگ در این کشور جا افتاد. امروزه مردم کفش های معمولی می پوشند اما همچنان هم کفش های چوبی جزء لاینفک این کشور می باشد.

استعمال دخانیات به طور کلی امری نکوهیده است اما نکته جالبی درباره هلند وجود دارد. در کافه های هلند مردم اجازه دارند تا آزادانه علف استعمال کنند و این در حالی است که تنباکو به شدت ممنوع است. این ممنوعیت در حالی است که آسیب و خطر استعمال علف بسیار بیشتر از استعمال دخانیات می باشد.

بهترین زمان برای سفر به هلند

بهترین زمان برای سفر به هلند ماه می است. در این ماه باغ های گل در بهترین حالت خود هستند و درب این باغ ها به روی عموم مردم باز است. البته تنها این ماه نیست که مناسب سفر به هلند است اما بهترین ماه برای سفر به این کشور ماه می است. البته باز هم باید با توجه به برنامه خود سفر را آغاز کنید.

سفر نوروزی به هلند با تور هلند ویژه نوروز هم برنامه خوبی است. هم می توانید از زیبایی های این کشور دیدن کنید وهم این که با کمترین هزینه بهترین سفر را داشته باشید. البته این نکته هم بسیار مهم است که با تور راحت تر از گذشته می توانید ویزای هلند را اخذ کنید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)