درباره آلمان

وقت سفارت آلمان را باید داشته باشید تا بتوانید ویزای این کشور را اخذ کنید و سفر خود را به این سرزمین زیبا آغاز کنید. آلمان کشوری در قاره اروپا است.پایتخت کشور آلمان شهر زیبای برلین است. زبان رسمی این کشور آلمانی است و واحد پول آن یورو می باشد. این کشور در اتحادیه اروپا، ناتو، شینگن و … عضو است.کشور آلمان جاذبه های فراوانی دارد که شما می توانید از لحظه لحظه سفر در آن لذت ببرید. آلمان آب و هوایی معتدل و البته زمستان هایی سرد دارد.

همسایه های زمینی این کشور دانمارک، لهستان، جمهوری چک، اتریش، فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک، هلند می باشد و به دریاهای شمال و بالتیک نیز متصل است.

وقت سفارت آلمان

آلمان کشوری پیشرفته است که در هر دو جنگ جهانی نقش گسترده ای داشت. این کشور از بنیان‌گذاران اتحادیه اروپا است. آلمان پر جمعیت ترین کشور قاره اروپا است.آلمان دارای جمهوری فدرال است و از 16 ایالت مختلف تشکیل شده است و هر کدام می تواند مستقل از دیگری عمل کند. صنعتی ترین کشور اروپا می باشد.

شهرهای دیدنی آلمان عبارت اند از برلین، هامبورگ، مونیخ، کلن، فرانکفورت، اشتوتگارت، برمن، هانوفر و … که هرکدام جاذبه های خاصی دارند.برلین شهری دانش گستر است و هر سال پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان است که از کشورهای مختلفی به این شهر مراجعه می کنند.

هامبورگ که دارای طبیعتی زیبا و بی نظیر است، دومین شهر بزرگ آلمان محسوب می شود. این شهر بندری سومین بندر بزرگ اروپا نیز محسوب می شود.مونیخ سومین شهر بزرگ کشور آلمان است و مرکز ایالت بایرن می باشد. این شهر در سال 1972 میزبان بازی های المپیک بوده است.شهر کلن پیشینه ای تاریخی دارد و از میان آن رود زیبای راین عبور می کند. برای اخذ وقت سفارت آلمان با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید.

چگونه وقت سفارت آلمان بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت آلمان کافی است تا با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید. ما این جا هستیم تا شما را به آن چه می خواهید برسانیم.شما می توانید با ارسال اسکن از گذرنامه خود به ما اقدام به اخذ وقت سفارت آلمان از طریق ما نمایید. در کوتاه ترین زمان ممکن وقت سفارت آلمان را برای شما اخذ می کنیم.با اخذ وقت سفارت آلمان می توانید در تاریخ تعیین شده به سفارت مراجعه کنید و مراحل اخذ ویزای خود را پیش ببرید.

چگونه ویزای شینگن آلمان بگیریم؟

برای اخذ ویزای شینگن آلمان ابتدا باید وقت سفارت آلمان را اخذ کنید. پس از اخذ وقت سفارت آلمان می توانید همراه با کلیه مدارک به سفارت مراجعه کنید.مدارک خود را به سفارت تحویل دهید و هزینه آن را بپردازید. پس از این بررسی مدارک شما از سوی سفارت آغاز می شود و شما می‌توانید منتظر پاسخ سفارت بمانید.

پس از ارائه مدارک دو تا چهار هفته بعد سفارت پاسخی را به همان پست الکترونیکی که شما به سفارت داده اید، ابلاغ خواهد کرد.این پاسخ ممکن است مثبت و ای منفی باشد. اگر پاسخ سفارت مثبت باشد باید گذرنامه خود را برای ضمیمه شدن ویزا در آن به سفارت تحویل دهید.

اگر پاسخ سفارت منفی باشد دو تا چهار ماه بعد می توانید با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزای شینگن آلمان اقدام کنید.خوشبختانه آلمان در ایران سفارت خانه دارد و شما نیازی به استفاده از خدمات پیکاپ و یا سفر به کشورهای دیگر ندارید و به راحتی می توانید ویزای آلمان را اخذ کنید.

قوانین ورود به سفارت آلمان چیست؟

هنگام مراجعه به سفارت قوانینی است که باید رعایت کنید تا دچار مشکل نشوید. اولین نکته این است که کلیه مدارک را همراه خود داشته باشید.هنگام ورود به سفارت از بردن هر گونه وسیله برنده و تیز و یا سلاح سرد مانند چاقو، قیچی، سوهان و … خودداری کنید.ورود با هرگونه وسیله اشتعال زا مانند انواع اسپری، فندک و … ممنوع است. همراه داشتن هرگونه سلاح گرم حتی با داشتن مجوز نیز ممنوع است.دقت داشته باشید که تنها مدارک خود را همراه داشته باشید و از بردن هر گونه وسیله اضافی خودداری کنید و تنها وسایل مورد نیاز را همراه داشته باشید.

مدارک لازم هنگام وقت سفارت آلمان چیست؟

 1. فرم سفارت

این فرم را باید به زبان فارسی و به صورت کامل تکمیل کنید.

 1. شناسنامه

باید نشان دهنده هویت ملی شما باشد و دارای عکس باشد.

 1. گذرنامه

حداقل دارای شش ماه اعتبار از زمان صدور ویزا باشد. همچنین دو صفحه خالی برای درج مهرهای سفارت داشته باشد.

 1. عکس

دو قطعه عکس شش در چهار که هشتاد درصد چهره متقاضی را نشان دهد و دارای زمینه سفید باشد.

 1. سند ازدواج

کلیه افراد متأهل باید ترجمه سند ازدواج خود را ارائه دهند.

 1. گواهی اشتغال به کار

این گواهی باید نشان دهد که شما مشغول به کار هستید و با توجه به شغل شما می تواند متفاوت باشد.

 1. گردش حساب

گردش سه ماه اخیر حساب خود را با مهر و سربرگ رسمی بانک ارائه دهید.

 1. سابقه بیمه تأمین اجتماعی

سابقه بیمه سه ماه اخیر خود را با مهر و سربرگ رسمی تأمین اجتماعی ارائه دهید.

 1. تمکن مالی

نشان دهد شما دارای ملک، خانه، ویلا و … می باشید. اگر قصد ارائه سند اتومبیل را دارید باید حداقل قیمت آن صد میلیون تومان باشد.

 1. واچر هتل

برای تمام مدتی که قصد اقامت دارید باید هتل رزرو کنید.

 1. بیمه نامه

باید تا سقف سی هزار یورو از هزینه های احتمالی شما را بپردازد. این هزینه های شامل فوت، تصادف، بیماری، سرقت و … می شود.

 1. بلیط هواپیما

بلیط رفت و برگشت خود را رزرو کنید و به سفارت ارائه دهید.

 1. دعوت‌نامه

باید از سوی شخصی که شهروند آلمان است و یا دارای اقامت دائم این کشور می باشد ارسال شود. دعوت‌نامه باید دارای تاریخ و امضای فرستنده باشد.

برای گرفتن ویزای شینگن اتریش، ویزای شینگن و رزرو هتل با شماره 02122360894 تماس بگیرید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)