کشور دانمارک کجاست؟

پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاگ است. این کشور جمعیتی بالغ بر نج میلیون و پانصد نفر دارد و کشوری بسیار کوچک محسوب می شود.دانمارک دارای شادترین مردم جهان است و هر سال مردم این کشور به عنوان مرفه ترین مردم جهان معرفی می شوند. این کشور چند زبانه است.این کشور در حوزه اروپا می باشد اما به حوزه یورو نپیوسته است. غالب مردم این کشور به دین مسیحی گرویده اند. واحد رسمی پول دانمارک کرون دانمارک می باشد.

کشور دانمارک کشوری پیشرفته محسوب می شود و تنها مرزی که این کشور دارد با کشور آلمان است. دانمارک یک پل با کشور سوئد می باشد.این کشور از اعضای موسس سازمان ملل و ناتو است. دولت رفاه بر کشور دانمارک حاکم است و از اختلاف سطح درآمد در این کشور در پایین ترین سطح ممکن است.

وقت سفارت دانمارک

جاذبه های کشور دانمارک چیست؟

جاذبه های گردشگری کشور دانمارک بسیار زیاد است و هر سال البته در فصل هایی که آب و هوا رو به گرمی باید گردشگران زیادی وارد این کشور می شوند.

 • کپنهاگ

پایتخت اسکاندیناوی آرام، خلوت و شیک است. این شهر روبه روی مالمو و در آن‌سوی تنگه اورسند قرار دارد که خانه‌های مدرن با سقف های رنگی به شهر جان بخشیده اند.

 • جزایر فارو

این جزایر از تلاقی دریای شمال و نروژ پدید آمده است و زیبایی خاصی را به این منطقه با صخره های طبیعی خود بخشیده است.

 • ریوریای دانمارکی

ریوریای دانمارکی که در طول کرانه شمالی شیلند امتداد دارد، زیباترین سواحل اسکاندیناوی را در خود جای داده است.

 • ادنسه

به‌عنوان زادگاه هانس کریستین اندرسون، جواهر جزیره فانن محسوب می‌شود. در این شهر زیبا جاذبه‌ها و بناهای تاریخی متعددی وجود دارد.

 • راسکیله

به دلیل برپایی فستیوال‌های هرساله در زمین‌های جنوب شهر در ژوئن و جولای، به‌عنوان یک مرکز تفریحی به شمار می‌رود.

 • آرهوس

دومین شهر بزرگ دانمارک، آرهوس (Aarhus) در حاشیه دریای کاتگات قرار گرفته و توسط جنگل‌های سرسبزی احاطه شده است.

 • پارک ملی تای

پارک ملی تای دارای 240 کیلومترمربع وسعت می باشد و با زیبایی منحصربه‌فرد و بکر، یکی از پارک‌های معروف منطقه اسکاندیناوی است.

 • فردریسیا

که در بین یوتلاند و جزیره فانون قرار گرفته پس از جنگ سی‌ساله از سرزمین‌های دانمارک محافظت نمود. این منطقه دارای دره ها و خندق هایی می باشد که در جنگ مورد استفاده قرار گرفته است.

 • بیلوند

شهر کوچکی در جزیره یوتلند می باشد که به خاطر ساخت لگو در جهان مشهور شده است. کارخانه ساخت لگو در حاشیه این شهر قرار دارد.

 • اسکاگن

با خانه هایی که دارای سقف رنگی هستند و دیوار های آن ها نیز رنگارنگ است طراحی شده است. این منطقه مورد علاقه شاعران و عاشق است.

چگونه وقت سفارت دانمارک بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت دانمارک کافی است تا با ما تماس بگیرید. مشاورین مجرب ما در کمترین زمان ممکن وقت سفارت دانمارک را برای شما اخذ می کنند.مشاورین ما تنها از شما یک اسکن از گذرنامه و شماره ای برای تماس خواهند گرفت تا وقت سفارت را برای شما اخذ کنند. پس از اخذ وقت سفارت دانمارک شما باید مدارک خود را کامل کنید و در تاریخ تعیین شده به سفارت مراجعه کنید.

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت دانمارک چیست؟

 • فرم سفارت این فرم را باید به زبان انگلیسی رسمی تکمیل کنید. کوچکترین نقصی در این فرم می تواند منجر به رد درخواست ویزای شما شود.
 • شناسنامه نشان دهنده هویت ایرانی شماست که باید دارای عکس باشد. کپی از تمام صفحات آن الزامی است.
 • گذرنامه باید دو صفحه خالی داشته باشد که مهرهای سفارت در آن قرار بگیرند. از زمان صدور ویزا باید حداقل دارای شش ماه اعتبار باشد.
 • عکس دو قطعه عکس شش در چهار که زمینه سفید داشته باشد و هشتاد درصد صورت متقاضی در آن پیدا باشد. از زمان چاپ این عکس ها نباید بیش از شش ماه گذشته باشد.
 • سند ملکی این سند باید برای یک خانه، زمین، مغازه و … باشد. در صورتی که قصد ارائه سند اتومبیل خود را دارید باید حداقل به مبلغ صد میلیون تومان ارزش داشته باشد.
 • گواهی اشتغال به کار این گواهی باید نشان دهد که شما در ایران مشغول به کار هستید که با توجه به نوع شغل شما می تواند متفاوت باشد.
 • پزشکان پروانه پزشکی، وکلا پروانه وکالت، کاسبان جواز کسب، دانشجویان گواهی اشتغال به تحصیل، کارمندان دولتی حکم کارگزینی و … را باید ارائه دهند.
 • گردش حساب شما باید گردش سه ماه اخیر حساب خود را با مهر و سربرگ بانک ارائه دهید. واچر هتل برگه ای که نشان دهد شما برای تمام مدتی که قصد اقامت در این کشور دارید هتل رزرو کرده اید.
 • بیمه نامه مسافرتی این بیمه باید مبلغ 35 هزار یورو از تمامی مخارج تصادفی شما را بپردازد. این مخارج شامل تصادف، بیماری، سرقت، فوت و … می شود.
 • بلیط هواپیما رزرو بلیط برای رفت و برگشت شما به اسپانیا الزامی است. دعوتنامه باید از سوی یکی از دوستان و یا بستگان شما باشد. دعوتنامه باید دارای امضای فرستنده و همچنین تاریخ باشد.

چگونه ویزای شینگن دانمارک را اخذ کنیم؟

پس از اخذ وقت سفارت دانمارک باید در تاریخ تعیین شده کلیه مدارک خود را به سفارت ارائه دهید تا موفق به اخذ ویزای شینگن دانمارک شوید.دقت داشته باشید که با توجه به برنامه سفری خود شش هفته قبل از آغاز زمانی که سفر را آغاز کنید درخواست خود را به سفارت ارائه دهید.سفارت دو تا چهار هفته پس از ارائه مدارک به شما پاسخ خواهد داد. پاسخ سفارت به شما از طریق ایمیلی که به سفارت اعلام کرده اید ابلاغ می شود.

پاسخ سفارت می تواند مثبت و یا منفی باشد. در صورتی که سفارت با درخواست شما موافقت کند می توانید ویزای خود را با ارائه پاسپورت خود به سفارت دریافت نمایید.خوشبختانه دانمارک در تهران سفارت خانه دارد و دیگر نیازی نیست تا برای اخذ ویزای این کشور به کشورهای همسایه سفر کنید و یا از پیکاپ ویزا استفاده کنید.در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد می توانید بعد از گذشت دو تا چهار ماه با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ وقت سفارت دانمارک اقدام کنید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)