چگونه وقت سفارت لیتوانی بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت لیتوانی می توانید به دو صورت فوری و عادی درخواست دهید. وقت سفارت فوری به شما این امکان را می دهد تا در کمتر از یک ماه وارد سفارت شده و درخواست خود را به سفارت ابلاغ کنید. شما با توجه به برنامه ای که دارید اقدام به اخذ وقت سفارت کنید.

وقت سفارت عادی هم به شما این امکان را می دهد تا در مدت زمان بیشتری بتوانید وارد سفارت شوید. اگر کلیه مدارک شما آماده است و برنامه سفری مشخصی مانند شرکت در یک کنفرانس، همایش، مشکلات پزشکی و … دارید، پس بهتر است تا وقت سفارت فوری لوکزامبورگ را بگیرید.

اما اگر مدارک شما آماده نیست می توانید وقت سفارت عادی را اخذ کنید. به این ترتیب با اخذ وقت سفارت عادی لوکزامبورگ به راحتی می توانید در زمان مدنظر خود وارد سفارت این کشور شوید و بررسی مدارک خود را آغاز کنید. بررسی مدارک شما توسط سفارت انجام می‌گیرد.

وقت سفارت لیتوانی

شور و هیجان با سفر به لیتوانی

در کل قاره اروپا سه کشور مشهور در اطراف دریای بالتیک هستند که یکی از آن ها لیتوانی است. این کشور در شمال شرق قاره اروپا واقع شده است. این کشور زیبا و دیدنی یکی از کم جمعیت ترین کشورهای این قاره است. با پیشرفت صنعت گردشگری در این کشور، اقتصاد آن نیز رشد پیدا کرد.

برای اخذ وقت سفارت لیتوانی کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت وقت سفارت تماس بگیرید. مشاورین ما این جا هستند تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

جاذبه های زیادی در لیتوانی وجود دارد که ممکن است شما را روزها سرگرم کنند. این جاذبه ها هر روز بیش از پیش شما را جذب خود خواهند کرد. پایتخت کشور لیتوانی شهر زیبای ویلنیوس است. زبان رسمی این کشور نیز لیتوانیایی است، البته زبان انگلیسی نیز در این کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

تراکای یکی از برترین مناطق دیدنی کشور لیتوانی است که در نزدیکی پایتخت این کشور است. این شهر تاریخی با یک قلعه ساخته شده است. این شهر زیبا و دیدنی مانند یک جزیره است که به زیبایی هر چه تمام تر پذیرای تمامی مسافران است. برای وارد شدن به این قلعه زیبا باید چند دقیقه ای قایق سواری کنید.

اگر به طبیعت و کوهنوردی علاقه دارید، می توانید در این پارک ملی بسیار زیبا از طبیعت و کوهنوردی لذت ببرید. کوهنوردی به با کوهنوردی در این طبیعت بی نظیر می توانید نفسی تازه کنید و غرق در لذت شوید. حتماً نیاز نیست از این کوه ها بالا روید همین که اکسیژن را تنفس کنید کافی است.

برای سفر به لیتوانی چه کنیم؟

برای این که موفق به سفر شویم باید ایتدا ویزای شینگن لیتوانی را اخذ کنید. برای اخذ ویزای شینگن این کشور باید وقت سفارت لیتوانی را اخذ کنید تا بتوانید سفر خود را آغاز کنید. وقت سفارت لیتوانی را باید داشته باشید تا بتوانید ویزای شینگن این کشور را دریافت کنید.

برای اخذ وقت سفارت لیتوانی باید دو تا چهار هفته زودتر اقدام کنید تا موفق به اخذ ویزا مطابق با برنامه خویش شوید. زمانی که وقت سفارت را گرفتید باید با کلیه مدارک زیر به سفارت مراجعه کنید . سفارت مدارک را همراه با هزینه صدور ویزا از شما دریافت می کند و پس از آن بررسی پرونده را آغاز می نماید.

این بررسی ممکن است دو تا چهار هفته به طول بیانجامد. پس از پایان این بررسی سفارت پاسخ خود را به شما ابلاغ می کند. این پاسخ ممکن است مثبت و یا منفی باشد. اگر پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد می توانید با ارائه پاسپورت خود به سفارت، ویزای این کشور را دریافت کنید.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد، با برطرف کردن علت ریجکتی می‌توانید دوباره برای اخذ ویزای شینگن این کشور دو نا چهار ماه پس از دریافت این پاسخ اقدام کنید. در حقیقت این مدارک شما است که نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد. اگر مدارک شما ناقص باشد بی شک نتیجه منفی را دریافت خواهید کرد.

چه مدارکی برای وقت سفارت لیتوانی الزامی است؟

در حقیقت برای اخذ وقت سفارت مدارک خاصی نیاز نیست و تنها با وجود گذرنامه شما این وقت قابل اخذ است. پس از این که وقت سفارت را گرفتید باید با در دست داشتن کلیه مدارک خود به سفارت مراجعه کنید تا بررسی پرونده شما آغاز شود. مدارک شما باید دارای چیدمان مشخصی باشد.

این چیدمان استانداردی است که سفارت اعلام کرده است و نباید غیر از آن باشد. کلیه مدارک باید ترجمه شده باشند. مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه کنید و حتماً مهر دارالترجمه رسمی را نیز بر روی آن ها درج کنید. در نظر داشته باشید که این مدارک باید کامل و بدون هیچ نقصی باشند.

کوچک‌ترین نقصی در این مدارک به خصوص در فرم سفارت موجب رد شدن درخواست شما خواهد شد. در نظر داشته باشید که باید از تمام صفحات مدارک خود کپی تهیه کنید و به سفارت ارائه دهید. کپی از تمام صفحات شناسنامه، سند مالکیت، سند ازدواج و … الزامی است. در ادامه می توانید مدارک لازم برای ارائه به سفارت را مشاهده کنید:

مدارک لازم برای وقت سفارت

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)