وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند اولین گامی است که در راه دریافت ویزای این کشور باید بردارید. هلند یکی از زیباترین کشورهای اروپای غربی است که دومین بندر بزرگ اروپا نیز می باشد.این کشور که به کشور گل های جهان نیز شهره است جاذبه های زیادی برای گردشگران دارد. این کشور یکی از سالم ترین کشورهای جهان از لحاظ آب و هوایی می باشد.

همچنین مردم آن از سلامت کامل برخوردارند و علت این امر تغذیه مناسب آن هاست. متوسط قد خانم ها در این کشور 170 و آقایان 184 می باشد.علت بلندی قد این مردم تغذیه مناسب و دی ان ای ذکر شده است. این کشور قدیمی ترین سرود ملی را دارد که به قرن شانزدهم میلادی برمی گردد.

اگر قصد سفر به این کشور را دارید باید به یاد داشته باشید که برای خرید حتما یک ساک مخصوص خود ببرید چون مردم هلند هنگام خرید از کیسه های شخصی استفاده می کنند.در ادامه مراحل دریافت وقت سفارت هلند و ویزای این کشور را خواهیم گفت.

وقت سفارت هلند

چگونه وقت سفارت هلند را بگیریم؟

راحت ترین و مطمئن ترین کار سپردن کلیه امور به دست ماست تا وقت سفارت هلند را برای شما بگیریم. شما با پرداخت هزینه ای اندک می توانید کلیه امور و مراحل دریافت ویزای کشور هلند را به ما بسپارید.به این ترتیب در کمترین زمان ممکن می توانید وقت سفارت هلند بگیرید و سپس ویزای خود را تحویل بگیرید. برای دریافت وقت سفارت فوری هلند باید با سفارت هلند در تهران ارتباط برقرار کنید. وقت سفارت هلند ممکن است فردا و یا یک ماه دیگر برای شما رزرو گردد.

 

چه مدارکی برای گرفتن ویزای هلند لازم داریم؟

کشور هلند نیز در حوزه ی شینگن قرار دارد و شما می توانید برای اخذ ویزای این کشور اقدام نمایید. نکته مهم این است که مردم این کشور به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستند و مدارک شما نیز می توانند به زبان انگلیسی رسمی ترجمه شده باشند.

نکته ای که باید هنگام مراجعه به سفارت در نظر داسته باشید این است که تمامی کشورهای توریست پذیر از بابت ترک شدن کشورشان توسط شما پس از پایان اعتبار ویزایتان نگران هستند.پس حتما این اطمینان را به سفارت بدهید که کشورشان را ترک خواهید کرد. همکاران ما توصیه های مهم و مفیدی در زمینه ی اخذ ویزای شینگن دارند که می توانند در اختیار شما قرار دهند.

تنها کافیست با ما تماس بگیرید. اما مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن عبارتند از:

  1. فرم سفارت

باید فرم سفارت را به زبان انگلیسی و بدون هیچ نقص و کاستی و یا خطایی تکمیل کنید. پس از تکمیل این فرم در صورت مشاهده هر گونه خطا درخواست شما از سوی سفارت رد می شود.برای جلوگیری از این اتفاق باید دقت و تجربه کافی داشته باشید. بنابراین بهتر است انجام این امور را به مشاورین مجرب ما بسپارید.

  1. شناسنامه

متقاضی ویزای شینگن هلند باید دارای شناسنامه ایرانی باشد و از تمامی صفحات شناسنامه خود کپی به همراه داشته باشد.

  1. گذرنامه

گذرنامه شخص متقاضی باید دارای شش ماه اعتبار باشد و از تمامی صفحات آن کپی گرفته شده باشد.

  1. عکس

3 قطعه عکس در اندازه 6*4 با زمینه ای سفید به صورت تمام رخ با 80 درصد نمای چهره در پرونده باشد. همچنین عکس شما باید در شش ماه اخیر چاپ شده باشد.

  1. اشتغال به کار

یک گواهی که نشان دهد شما مشغول به کار هستید و دارای حقوق مکفی می باشید. این گواهی با توجه به شغل شما میتواند شامل یکی از گروههای زیر شود.

کارمندان بخش دولتی: وجود حکم کارگزینی و یا فیش حقوقی با تاییدیه شرکت مورد نظر الزامیست.

کارمندان بخش خصوصی: یک گواهی با سربرگ شرکت و مهر که نشان دهد درشرکت مشغول به کار هستند.

بازنشستگان: حکم بازنشستگی خود همراه با فیش حقوقی را باید ارائه دهند.

پزشکان: پروانه پزشکی خود را باید ارائه دهند.

کارآفرینان و صاحبین مشاغل: گردش حساب کارخانه و یا شرکت به همراه لیست بیمه تامین اجتماعی کارمندان آن شرکت باید ارائه شود.

دانشجویان: کارت دانشجویی و یا کارت نشان دهنده اعضای هیئت علمی دانشگاه باید ارائه گردد.

جواز کسب: در صورتی که شما دارای مغازه میباشید باید جواز کسب خود را به سفارت ارائه کنید.

  1. سند مالکیت

سندی که نشان دهد مغازه، ماشین، اتومبیل، زمین و … به شما تعلق دارد و مهر تاییدیه اسناد رسمی نیز بر روی آن باشد.

  1. گردش حساب بانکی

گردش حساب بانکی شخصی و یا کاری که نشان دهنده گردش مالی حساب شما در سه ماه اخیر باشد.

  1. رزرو بلیط هواپیما برای رفت و برگشت

شما باید برای تاریخ رفت و برگشت خود بلیط تهیه کنید و از تاییدیه رزرو آن پرینت گرفته و به سفارت تحویل دهید.

  1. تاییدیه رزرو هتل

شما برای تمام مدتی که در هلند قصد اقامت دارید باید هتل رزرو کنید و تاییدیه آن را در پرونده خود داشته باشید. گاهی سفارت رسید رزرو هتل را نیز از شما می خواهد.

نکته مهم این است که تمامی مدارک شما باید به زبان انگلیسی رسمی ترجمه شود و یک نسخه کپی نیز به همراه داشته باشید. سفارت نسخه کپی را پس از انطباق با مدارک اصلی بر می دارد و باقی مدارک را به شما پس می دهد.

 

هزینه ویزای شینگن هلند چه قدر است؟

هزینه تشکیل پرونده و بررسی آن 85 یورو است که سفارت به صورت نقد پس از دریافت وقت سفارت هلند، روزی که به صورت حضوری به آن جا مراجعه می کنید از شما دریافت می کند.در نظر داشته باشید که هزینه تنها به صورت نقدی از شما دریافت می گردد و امکان استفاده از کارت اعتباری وجود ندارد. نکته دیگر این است که سفارت از شما تنها اسکناس می گیرد.

سعی کنید دقیقا همین مبلغ را به همراه داشته باشید چون سفارت پول خرد به مقدار محدود دارد.

 

آدرس سفارت هلند در تهران کجاست؟

خیابان دیباجی شمالی غربی، شماره 60، سفارت هلند

شماره تماس سفارت هلند

021-23660000

برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و خدمات ویزا با شماره 8-02122360894 تماس بگیرید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)