یونان چگونه کشوری است؟

وقت سفارت یونان به شما این امکان را می هد تا درخواست خود را به سفارت اعلام کنید. یونان یکی از کشورهای زیبای اروپایی است. پایتخت کشور یونان شهر زیبا و دیدنی آتن است. آتن به شهر هزارچهره مشهور است که در ادامه درباره آن خواهیم گفت.

جزیره‌های کوچک و بزرگی که در یونان وجود دارد باعث جذب گردشگران شده است. برخی از این جزایر متعلق به افراد ثروتمند اروپایی است که برای تفریح به آنجا می‌روند. برخی از این جزایر هم بدون هیچ سکنه‌ای در گوشه‌ای مانده است. در سفر به یونان باید خود را برای قایق‌سواری آماده کنید.

بااینکه صنعت گردشگری در کشور یونان رونق دارد، اما اقتصاد این کشور ضعیف است. تابه‌حال این کشور چندین بار تا مرز ورشکستگی پیش رفته اما دوباره سرپا شده است. واحد رسمی پول مانند بیشتر کشورهای اروپایی یورو است. یونان در حوزه شین گن، سازمان ملل، اتحادیه اروپا و … عضو است.

زبان رسمی کشور یونان، یونانی است. البته در این کشور زبان انگلیسی نیز استفاده می‌شود. اگر اهل علم و یا فلسفه باشید با یونان آشنا هستید. یونان به‌عنوان مهد تمدن غرب شناخته می‌شود. این کشور در فرهنگ اروپا و پیشرفت این قاره مؤثر بوده است. آغاز بازی‌های المپیک نیز از کشور زیبا و دیدنی یونان بوده است.

همان‌طور که می‌دانید هم‌مرزهای یک کشور در فرهنگ، زبان و … یکدیگر تأثیر می‌گذارند. همسایه‌های یونان آلبانی، مقدونیه، بلغارستان و ترکیه است. البته این کشور به دو دریای مدیترانه و یونان نیز وصل است. به روایت دیگر یونان با دریای مدیترانه محاصره‌شده است.

یونان کشوری بزرگ است. این کشور درست در محل تلاقی سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا قرار دارد. شما با ورود به یونان گویا در سه قاره مختلف هستید. حکومت این کشور درگذشته پادشاهی بوده است و امروزه به حکومت جمهوری پارلمانی تغییریافته است.

وقت سفارت یونان

از وقت سفارت یونان تا ویزا

برای اخذ وقت سفارت یونان با مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت وقت سفارت تماس بگیرید. وقت سفارت یونان در دو حالت عادی و فوری قابل اخذ است. وقت سفارت یونان عادی به شما این امکان را می دهد تا ظرف سه ماه وارد سفارت شوید. وقت سفارت یونان فوری امکان ورود دو هفته ای به سفارت را برای شما ایجاد می کند.

برای اخذ وقت سفارت یونان با توجه به برنامه سفری خود باید اقدام نمایید. ما این جا هستیم تا در کمترین زمان ممکن وقت سفارت یونان را برای شما اخذ کنیم. پس از اخذ وقت سفارت یونان باید با کلیه مدارک خود به سفارت مراجعه کنید تا موفق به اخذ ویزای این کشور شوید.

سانتورینی جزیره ای لوکس و زیبا

این جزیره بسیار زیبا از نظر جغرافیایی بی نظیر است. حتی یک بار هم که شده به این جزیره سفر کنید. این جزیره یکی از لوکس ترین و زیبا ترین جزایر کشور یونان است. این جزیره نزدیک به چهار هزار سال قدمت دارد. در حقیقت این جزیره از تجمع مردم روستایی در لبه های کوه های آتش‌فشانی این جزیره به وجود آمد.

طبیعت این جزیره آتش‌فشانی را به زیبایی طراحی کرده است. از این جزیره منظره زیبایی را مقابل خود خواهید دید. این جزیره با شکوه از فوران آتش‌فشانی کوه ها به وجود آمده است و به مرور محل زندگی افراد مختلف شده است. هتل های لوکس و منظره های فوق العاده در سانتورینی بهترین سفر عمر شما را رقم خواهند زد.

صومعه متورا در دشت تسالی

از عجیب ترین دیدنی ها جهان که می توان به آن اشاره کرد همین صومعه است.  این منطقه شما را به تعجب وا میدارد. بر روی صخره های سنگی و در ارتفاعات تعداد زیادی صومعه ساخته شده است. اگر قصد بازدید از این صومعه را دارید باید از این صخره های بسیار بلند بالا بروید!

مشخص است که کسی نمی تواند از این صخره ها بالا برود. به همین دلیل تنها می توان با هواپیما های تفریحی به این صومعه ها وارد شد. دشت تسالی به منطقه ای می گویند که این صومعه ها در آن واقع شده است. شش صومعه در سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

منظره ای رو به دریای اژه در تسالونیکی

شهر زیبای تسالونیکی درست در شمال یونان واقع شده است. این شهر زیبا به عنوان دومین شهر بزرگ یونان شناخته می شود. تسالونیکی نزدیک کشور بلغارستان و ترکیه است. نکته جالب درباره این شهر وجود کلیساهای بیزانس و چندین بنای تاریخی از جمله طاق نصرت گالریوس و موزه بیزانس می باشد.

جزیره زیبا و دیدنی کرت

اگر دوستدار طبیعت هستید این جزیره بهترین منطقه ای است که می توانید در آن به گردش بپردازید. در کل پنج تا هفت ساعت زمان می برد تا تمام این جزیره را بگردید. در سفر به این جزیره آب کافی همراه داشته باشید. این جزیره دیدنی در کل شانزده کیلومتر است.

آسمان آبی، کوه های سر به فلک کشیده، درختان سرسبز و زیبا، و زمین هایی بکر با پوشش گیاهی از برترین جاذبه های کرت هستند. سکوت حاکم بر این جزیره شما را به خود جذب میکند. در این جزیره یک پارک ملی به نام ساماریا واقع شده است. این پارک در فهرست آزمایشی یونسکو قرار گرفته است.

میراث جهانی یونسکو شهر رودس

اگر بخواهیم به یکی از جزایری که بدون اتومبیل است اشاره کنیم، باید نام رودس را بیاوریم. رودس یکی از بزرگ‌ترین جزایر منطقه دودکانیز می باشد. این جزیره در میراث یونسکو به ثبت رسیده است. در این جزیره می توانید غذاهای لذیذی را مزه کنید و در مغازه ها به راحتی خرید نمایید.

دروازه ها و برج های این جزیره یادواره ای از شوالیه ستن جان است. وی این جزیره را از دست متجاوزان رها کرد و پس از آن این دروازه ها را در شهر ساخت. شما می توانید این شهر کوچک را با پای پیاده و بدون وسیله نقلیه بگردید. برای سفر به یونان کافی است تا با ما تماس بگیرید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)