وقت فوری سفارت

وقت فوری سفارت را باید پس از این که تصمیم تان برای سفر قطعی شد، اخذ کنید. ابتدا لازم است تا تصمیم بگیرید که به کدام کشور قصد سفر دارد.پس از این که تصمیم خود را گرفتید برای اینکه وقت فوری سفارت دریافت کنید بهتر است با ما در تماس باشید.

وقت سفارت

وقت فوری سفارت های شینگن و کانادا

شما برای این که وقت فوری سفارت دریافت کنید باید بدانید که شرایط هر کشوری چگئنه است و چه زمانی برای کدام کشور اقدام کنید!خب مشخص است کسانی که در این زمینه تخصص و تجربه دارند بهتر و سریعتر می توانند برای شما وقت فوری سفارت اخذ کنند.هر ساله تعداد زیادی از مردم دنیا برای سفر به کشورهای مختلف اقدام میکنند که در نتیجه تعداد زیادی ویزا همه ساله صادر می شود. اولین گام برای دریافت ویزا گرفتن وقت از سفارت برای ایجاد پرونده و کارهای لازم است.

فرض کنید شما می خواهید به یکی از کشورهای حوزه شینگن سفر کنید، در نتیجه شما باید برای ویزا اقدام کنید. این که شما از سفارت کدام کشور اقدام کنید و در چه زمانی بسیار مهم است.برخی از کشورها به دلیل ازدحام بالا و یا سختگیری سفارت آن کشور کمی سخت تر و دیرتر از سایرین ویزا صادر می کنند. این که شما بدانید از کدام کشور و چه زمانی برای ویزا اقدام کنید می تواند در تسریع امر اخذ ویزا شما را کمک کند.

بهترین راه این است که دریافت وقت فوری سفارت را به ما بسپارید تا با تجربه و تخصصی که داریم شما را در این امر یاری کنیم.ما با تخصص و تجربه و البته توانایی در پرداخت های ارزی مورد نیاز سفارت می توانیم به راحتی و سرعت برای شما وقت فوری سفارت را اخذ کنیم.

 

مراحل دریافت وقت سفارت چیست؟

 1. مرحله ی اول این است که شما تصمیم بگیرید به کجا و چه زمانی می خواهید سفر کنید؟!
 2. مرحله ی دوم تماس با مشاورین مجرب ماست تا شما را در این امر راهنمایی کنند.
 3. مرحله ی سوم دریافت وقت سفارت است که ما به راحتی برای شما اخذ خواهیم کرد.
 4. مرحله ی چهارم ارسال وقت سفارت برای شماست که توسط ما صورت می گیرد!

 

چگونه ویزای شینگن اخذ کنیم؟

اگر قصد دریافت ویزای شینگن داشته باشید، باید با توجه به کشوری که از آن وقت فوری سفارت دریافت کرده اید، مدارکتان را آماده نمایید.به طور کلی تمامی کشورهای حوزه شینگن مدارکی مشابه هم از متقاضیان تقاضا می کنند اما گاهی در برخی از جزییات تفاوت هایی وجود دارد.

برای اخذ ویزای شینگن این نکته مهم است که شما به سفارت نشان دهید حتما پس از پایان اعتبار ویزای خود خاک آن کشور را ترک خواهید کرد.این نکته بسیار مهم است چون هیچ کشوری دوست ندارد خاکش توسط توریست ها از دست رودو منابعش صرف آن ها شود نه شهروندانش!

در نتیجه هر چه بتوانید نشان دهید که برای برگشت به کشورتان راغب تر هستید، روند دریافت ویزایتان را آسان تر کرده اید.

 

مراحل دریافت ویزای شینگن چیست؟

برای اخذ ویزای شینگن پس از دریافت وقت سفارت باید کارهایی را انجام دهید و مدارکتان را آماده کنید. اولین گام بعد از دریافت وقت سفارت این است که فرم سفارت را تکمیل کنید.پس از تکمیل این فرم در روزی مشخص باید به سفارت رفته و کلیه  مدارک را تحویل دهید. پس از تحویل مدارک شما باید در انتظار پاسخ سفارت بمانید.

در صورت موافقت سفارت ویزا به پاسپورت شما ضمیمه خواهد شد و به راحتی می توانید به کشور مورد نظر خود سفر کنید. تمامی مراحل در همین چند خط خلاصه می شود اما همین چند خط ممکن است از یک تا شش ماه به طول بیانجامد.

پس با توجه به تاریخ سفرتان باید با در نظر گرفتن این زمان اقدام به دریافت ویزا نمایید. نا گفته نماند که ویزای شما نود روز اعتبار دارد و بر حسب بازهای زمانی که سفارت مشخص می کند می توانید از آن استفاده کنید.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت سفارت ها

شما برای اخذ وقت فوری سفارت کافیست تا یک اسکن از پاسپورت خود  تمکیل شده فرم فارسی سفارت را برای ما ارسال کنید تا برای گرفتن وقت فوری سفارت برای شما اقدام کنیم.

 

مدارک گرفتن ویزای شینگن چیست؟

 1. گذرنامه

گذرنامه شما باید دارای حداقل اعتباری شش ماهه باشد تا بتوانید از ویزای خود استفاده کنید.

 1. سه قطعه عکس رنگی

این عکس ها باید تمام رخ بایند و دارای زمینه سفید در قطعات 4* 6 باشند.

 1. اسناد ملکی و گردش حساب

همانگونه که گفتیم برای سفارت مهم است که شما در خاک کشور خودتان وابستگی داشته باشید. این که شما در ایران خانه، زمین، مغازه و اصطلاحا تمکن مالی داشته باشید باعث می شود تا به خاک خودتان بازگردید.
همچنین گردش حساب شما برای این که نشان دهد از پس هزینه های خود برمی آیید بسیار مهم است. بنابر این اگر شما کارمند هستید تنها کافیست فیش حقوقی و گردش سه ماه اخیر حساب خود را در اختیار سفارت قرار دهید.

اگر صاحب یک شرکت، مغازه و … هستید کافیست تا گردش حساب شرکت یا مغازه را ارائه دهید.

 1. گواهی اشتغال به کار

این گواهی باید نشان دهد تا شما در ایران مشغول به کار هستید.این گواهی بسته به شغلی که دارید می تواند متفاوت باشد. اگر شما یک کارمند باشید گواهی اشتغال به کار باید ارائه دهید.

در صورتی که پزشک باشید پروانه پزشکی کفایت می کند و به به همین ترتیب برای مشاغل مختلف گواهی های مختلفی لازم است. به عنوان مثال وکیل باید پروانه وکالت ارائه دهد و کاسب جواز کسب را باید ارائه دهد.

 1. بلیط رفت و برگشت هواپیما

حتما باید بلیط رفت و برگشت هواپیما را ارائه دهید تا تاریخ برگشت شما نیز مشخص باشد.

 1. بیمه مسافرتی

بیمه ی شما باید تا سقف 30 هزار یورو از خدمات درمانی شما را بتواند ساپورت کند. غیر از خدمات درمانی قابلیت پرداخت هزینه در صورت بروز حادثه ای غیر مترقبه برای شما را نیز داشته باشد.

 1. واچر هتل

شما باید برای تمام مدتی که در سفر هستید هتل رزرو کنید و نامه تاییدیه آن را به سفارت تحویل دهید. در برخی موارد ممکن است سفارت رسید پرداخت را نیز از شما بخواهد.

 1. دعوتنامه

در صورتی که دعوتنامه داشته باشید که نشانگر داشتن اقوام در کشور مورد نظر باشد اخذ ویزا برای شما آسان تر خواهد شد.

 

برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و خدمات ویزا با شماره 8-02122360894 تماس بگیرید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)