مراحل اخذ ویزای انگلیس

اولین گام برای اخذ ویزای انگلیس، داشتن وقت سفارت انگلیس است. به این ترتیب می توانید در تاریخ و ساعتی مشخص به سفارت کشور انگلیس مراجعه نمایید تا بتوانید ویزای انگلیس را دریافت نمایید. وقت سفارت انگلیس را در دو حالت فوری و عادی می توانیدم برای شما اخذ کنیم.

پس از این که وقت سفارت انگلیس را دریافت کردید باید برای اخذ ویزای این کشور اقدام کنید. وقت فوری سفارت انگلیس به شما این امکان را می دهد تا در عرض یک ماه وارد سفارت این کشور شوید. وقت عادی سفارت انگلیس هم به شما امکان مراجعه سه ماهه به سفارت این کشور را می دهد.

پس از این که وقت سفارت را اخذ کردید می توانید با کلیه مدارک خود به سفارت این کشور مراجعه نمایید. مدارک شما باید به صورت ترجمه شده باشد و کوچکترین نقصی هم نداشته باشد. بررسی مدارک شما پس از ارائه مدارک و هزینه سفارت از شما دریافت خواهد شد.

ویزای انگلیس

 

صفر تا صد ویزای انگلیس

برای سفر به کشور زیبا و دیدنی انگلیس باید ویزای این کشور را داشته باشید. با اخذ ویزای انگلیس می توانید در کمترین زمان ممکن به این کشور سفر کنید. انگلیس یکی از کشورهایی است که خیلی ها آرزوی سفر به آن را دارند. این کشور جاذبه های فراوانی دارد و در حقیقت تنها جزیره در جنوب بریتانیای کبیر است.

برای اخذ ویزای انگلیس می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت وقت سفارت تماس بگیرید. ما در کمترین زمان ممکن ویزای انگلیس را برای شما اخذ خواهیم کرد. به این ترتیب می توانید وارد کشور انگلیس شوید و از جاذبه های آن لذت ببرید.

با ما همراه شوید تا ضمن اخذ ویزای انگلیس از سایر خدمات ما که به آن نیازمند هستید هم استفاده کنید. شما می توانید ویزای انگلیس را در کمتر از یک ماه اخذ کنید اما قبل از آن باید مشاوره تخصصی دریافت کنید. مشاوره تخصصی سبب می شود تا از پیچ و خم های راه آگاه شوید.

 

جواب ویزای انگلیس

در حقیقت بررسی مدارک شما بین دو تا چهار هفته زمان می برد. پس از این مدت سفارت پاسخ خود را به شما ابلاغ م یکند. این پاسخ از طریق یک ایمیل که شما رد سفارت ثبت کرده بودید، به اطلاع شما می رسد. شما می توانید پس از دریافت این پاسخ گام بعدی را بردارید.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد می توانید با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت مراجعه کنید. یک راه دیگر هم سفارت پیش روی شما گذاشته است، آن هم استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت یا ویزا است. با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا می توانید به راحتی به کشور مقصد خود سفر کنید.

ویزای انگلیس

ویزای انگلیس ارزان

برای این که موفق به اخذ ویزای انگلیس شوید باید هزینه هایی را متقیل شوید. خب می دانید که کشور انگلیس در ایران سفارت خانه فعالی ندارد. به همین جهت باید برای اخذ ویزای این کشور به کشورهای همسایه سفر کنید تا موفق به اخذ ویزا شوید. برای اخذ ویزای انگلیس باید مبلغی را به سفارت بپردازید.

برای اخذ وقت سفارت نیز باید هزینه ای را بپردازید تا بتوانید به سفارت وارد شوید. شما می توانید به سفارت وارد شوید و مدارک خود را تحویل دهید. زمانی که می خواهید ویزای انگلیس را دریافت کنید می توانید به راحتی با مراجعه به سفارت انگلیس ویزای این کشور را اخذ کنید.

تمام هزینه ای که باید برای اخذ ویزای انگلیس صرف کنید تنها به هزینه سفارت محدود نمی شود. شما باید هزینه های دیگری نیز بپردازید. برای پرداخت این هزینه باید به سفارت انگلیس در شهرهای ایروان، آنکارا، استانبول، دوبی و … مراجعه نمایید و خب این سفر نیز هزینه دارد.

هنگام دریافت ویزا نیز یا باید به یکی از این کشورهای همسایه سفر کنید و یا این که از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کنید. این ها همه هزینه هایی هستند که باید برای اخذ ویزای انگلیس پرداخت کنید. با ما همراه شوید تا با کمترین هزینه ممکن موفق به اخذ ویزای انگلیس ارزان شوید.

مدت زمان صدور ویزای انگلیس

همان طور که گفتیم دو تا چهار هفته بررسی پرونده شما زمان می برد. پس از طی این زمان پاسخ به شما ابلاغ می شود و شما مدت بیست روز فرصت دارید تا به سفارت کشور انگلستان مراجعه کنید و ویزای انگلیس خود را دریافت نمایید. البته از خدمات پیکاپ ویزا نیز می توانید استفاده کنید.

ویزای انگلیس

پیکاپ ویزای انگلیس چیست؟

همان طور که می دانید انگلیس در ایران سفارت خانه فعالی برای اخذ ویزا ندارد. به همین دلیل متقاضیان اخذ ویزای انگلیس باید به کشورهای همسایه سفر کنند تا موفق به اخذ ویزای خود شوند. پس از طی مرحله انگشت نگاری و زمانی که پاسخ مثبت سفارت به شما ابلاغ شد باید برای اخذ ویزای انگلیس اقدام نمایید.

سفارت به متقاضیان این امکان را داده است تا نماینده قانونی خود را به سفارت بفرستند. نماینده قانونی شخص ویزا شده با در دست داشتن گذرنامه وی می تواند به این سفارت مراجعه کند. سفارت ویزا را در گذرنامه شما درج می کند و می توانید به راحتی سفر خود را آغاز کنید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)