اتریش

ویزای شینگن اتریش در ردیف ویزاهای پرطرفدار در کشور ما قرار دارد. اگر شما هم از متقاضیان اخذ ویزای شینگن اتریش هستید پس لازم است که با انواع ویزای شینگن اتریش آشنا شوید؛ بدین منظور می توانید با ما همراه شوید.اتریش کشوری کوچک اما ثروتمند و پیشرفته در دل کوه­پایه­های آلپ است. زندگی در کشورهایی چون اتریش رویای مردمانی است که در کشورهای توسعه نیافته زندگی می کنند.

ویزای شینگن اتریش

ویزای شینگن اتریش :

اگر به آمار مهاجرتها و سفرهای خارجی نیز نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که اتریش مقصد بسیاری از مهاجران و مسافران خارجی است. در واقع انگیزه های زیادی برای سفر و مهاجرت به اتریش وجود دارد.به عنوان مثال افرادی که به فکر سرمایه گذاری در یک نظام اقتصادی قدرتمند هستند؛ نگاه ویژه ای به کشور اتریش دارند. در واقع قرار گرفتن اتریش در اتحادیه اروپا و مستقر بودن بیش از هزار شرکت بین المللی در اتریش باعث شده است که اتریش به عنوان یک مرکز ایده آل جهت سرمایه گذاری شناخته شود.

موقعیت جغرافیایی اتریش نیز عامل دیگری برای جذب سرمایه گذاران تلقی می شود. اتریش در قلب اروپا قرار دارد و بدین ترتیب شرکتهای مستقر در اتریش می توانند به راحتی به بازار سایر کشورهای اروپایی دسترسی داشته باشند و روابط خود را با شرکت های واقع در دیگر کشورهای اروپایی گسترش دهند.علاوه بر اینها، نظام مالیاتی ۲۵ درصدی حاکم بر شرکتهای سهامی و با مسئولیت محدود در اتریش نیز باعث شده است که سرمایه گذاران بیش از پیش به سمت اتریش جذب شوند.

این در حالی است که معافیتهای مالیاتی زیادی نیز شامل شرکتهای ثبت شده در اتریش می شود. تحصیل در دانشگاه های بین المللی اتریش، یکی دیگر از انگیزه های سفر و مهاجرت افراد به اتریش است.طبق قوانین دولت اتریش، امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی این کشور برای دانشجویان خارجی وجود دارد و برای علاقمندان به کسب علم چه چیزی بهتر از تحصیل رایگان در دانشگاه های معتبر جهانی است.

از طرف دیگر تحصیل در اتریش خود می تواند خالق فرصتهای وسوسه کننده دیگری نیز باشد. به عنوان مثال تحصیل در اتریش می تواند مقدمه پیدا کردن شغلی ایده آل در اتریش یا در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا باشد.زیرا دولت اتریش به افراد خارجی که از دانشگاه های این کشور فارغ التحصیل می شوند اجازه می دهد که به مدت یک سال در اتریش اقامت داشته باشند و کار پیدا کنند. کار کردن در اتریش نیز خود می تواند مقدمه گرفتن اقامت دائم اتریش باشد.

طبق آنچه گفته شد؛ انگیزه های فراوانی برای سفر و مهاجرت به اتریش وجود دارد. سفر به اتریش در کشور ما نیز طرفداران زیادی دارد. مردم کشور ما برای ورود به اتریش ملزم به اخذ ویزای شینگن اتریش هستند.

برای دریافت ویزای شینگن اتریش پس از اخذ وقت سفارت ، باید به سفارت اتریش مراجعه کرد. افرادی که برای اخذ ویزای شینگن اتریش درخواست می دهند باید دقت داشته باشند که نوعی از ویزا را انتخاب کنند که با هدف آنها از سفر به اتریش همخوانی داشته باشد.از این رو لازم است که این افراد با انواع ویزای شینگن اتریش آشنا باشند. در بخش بعدی مقاله، انواع ویزای شینگن اتریش معرفی می شوند.

انواع ویزای شینگن اتریش

همانطور که گفته شد؛ انتخاب صحیح نوع ویزای شینگن اتریش لازمه اخذ ویزای شینگن اتریش است. بنابراین اگر افراد نوعی از ویزا را انتخاب کنند که با هدف آنها از سفر به اتریش مطابقت نداشته باشد؛ سفارت اتریش قطعاً درخواست آنها را ریجکت خواهد کرد.

ویزای شینگن اتریش در چهار نوع مختلف قابل دریافت است که کاربردهای آنها با هم فرق می کند. اولین نوع ویزای شینگن اتریش، ویزای شینگن نوع A یا ویزای شینگن عبوری نامیده می شود.

ویزای شینگن اتریش نوع A، اقامتی نیست یعنی به موجب دریافت آن نمی توان در اتریش اقامت داشت. با دریافت ویزای شینگن A فقط می توان به اتریش سفر کرد و بلافاصله اتریش را از راه هوایی ترک کرد و به کشوری خارج از منطقه شینگن رفت.

در واقع دارندگان ویزای شینگن A حتی حق خروج از فرودگاه را هم ندارند. اعتبار ویزای شینگن اتریش نوع A یا همان عبوری در هر نوبت نود روز است.

دومین نوع ویزای شینگن اتریش با نام ویزای شینگن نوع B یا ترانزیت صادر می شود. ویزای شینگن اتریش نوع B نیز مانند ویزای شینگن نوع A غیراقامتی است یعنی دارندگان آن حق اقامت در اتریش را ندارند.

فقط می توانند به اتریش سفر کنند؛ از فرودگاه خارج شوند و بلافاصله از راه زمینی اتریش را به مقصد کشوری خارج از منطقه شینگن ترک کنند. اعتبار ویزای شینگن اتریش نوع B نیز در هر نوبت نود روز است.

ویزای شینگن اتریش نوع C، سومین نوع ویزای شینگن اتریش است که ویزای توریستی اتریش نیز نامیده می شود.

ویزای شینگن نوع C، ویزای مورد استقبال گردشگران، ورزشکاران، رهبران سیاسی و… است و در واقع ویزای مناسب برای افرادی است که می خواهند از چند تا نود روز در اتریش اقامت داشته باشند.

لازم به ذکر است که ویزای شینگن C در ردیف پرطرفدارترین ویزاها قرار دارد که هم به صورت سینگل (یک بار ورود) و هم به صورت مالتیپل (چند بار ورود) قابل دریافت است. اعتبار ویزای شینگن اتریش نوع C نیز در هر نوبت نود روز است.

چهارمین نوع ویزای شینگن اتریش تحت عنوان ویزای شینگن اتریش نوع D یا ویزای ملی اتریش شناخته می شود که خود در قالبهای مختلفی نظیر ویزای تحصیلی، ویزای کاری و… صادر می شود. بنابراین ویزای شینگن نوع D، ویزای اقامتی بلندمدت است.

 

با ویزای شینگن به چه کشوری میتوان سفر کرد ؟

با انتخاب صحیح نوع ویزای شینگن اتریش، از طریق سفارت اتریش می توانید ویزای شینگن اتریش را دریافت کنید و با استفاده از آن به اتریش و سایر کشورهای منطقه شینگن سفر کنید.می توانید به کشورهای حوزه شینگن مانند آلمان، فرانسه، هلند، بلژیک، لوکزامبوزگ، ایتالیا، اسپانیا، لهستان، دانمارک، یونان، سوئد، جمهوری چک، مجارستان، فنلاند، اسلواکی، اسلوونی، نروژ، پرتغال، لیتوانی، لتونی، ایسلند و مالت سفر کنید.بنابراین اگر از دوستداران سفرهای تفریحی هستید پیشنهاد می کنیم که با دریافت ویزای شینگن مسافر تعداد زیادی از کشورهای اروپایی شوید.

برای گرفتن وقت سفارت اتریش، ویزای شینگن و رزرو هتل با شماره 02122360894 تماس بگیرید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)