درباره دانمارک

ویزای شینگن دانمارک را باید داشته باشید تا بتوانید وارد این کشور شوید. کشور دانمارک وسعت زیادی ندارد اما کیفیت زندگی در آن بسیار بالا است.واحد رسمی پول دراین کشور کرون دانمارک است و زبان رسمی این کشور دانمارکی است. حدود هشتاد درصد مردم این کشور مسیحی هستند.

دانمارک در اتحادیه اروپا عضویت دارد اما هرگز وارد حوزه یورو نشده است. سال های متمادی مردم این کشور به عنوان شادترین و راضی ترین مردم جهان شناخته می شوند.دانمارک تنها با آلمان هم مرز است و از طریق پلی به سوئد نیز دسترسی دارد. این کشور بیشترین مرز را با آب های دریا دارد تا با زمین های دیگر کشورها.

ویزای شینگن دانمارک

کشور دانمارک جنوبی ترین کشور اسکاندیناوی است که حال و هوای اسکاندیناوی را در پایتخت خود یعنی شهر بزرگ و زیبای کپنهاگ حفظ کرده است.دانمارک عضو موسس سازمان ملل و ناتو است. این کشور دارای دولت رفاه است و مردم آن راضی ترین مردم جهان می باشند.دانمارک از لحاظ فساد اداری در پایین ترین سطح ممکن قرار دارد و مردم آن کم ترین اختلاف در آمد را دارند. آب و هوای دانمارک رو به سردی است.جاذبه های خارق العاده و زیاد دانمارک هر سال مردم زیادی را به خود جذب می کند. هر سال گردشگران زیادی برای تفریح وارد این کشور می شوند.

شهر کپنهاگ که پایتخت دانمارک است، بناهای بسیار زیبا و تاریخی دارد. در این شهر می‌توانید وقت خود را در کافه های بسیار زیبا بگذرانید.جزایر فرو هم از جمله جاذبه های دانمارک است که از تلاقی دریای نروژ و شمال و برخورد امواج با سنگ های صخره مانند آن به وجود آمده است . آرهوس دومین شهر بزرگ دانمارک است.برای اخذ وقت سفارت دانمارک و ویزای شینگن دانمارک تنها کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس حاصل نمایید.

انواع ویزای شینگن دانمارک چیست؟

  • ویزای شینگن ترانزیت نوع A

این ویزا به شما این امکان را می دهد تا تحت شرایطی بتوانید وارد فرودگاه این کشور شوید و ظرف 48 ساعت فرودگاه این کشور را ترک کنید.

ممکن است هواپیما نیاز به سوختگیری مجدد داشته باشد و یا شما بخواهید خط پرواز خود را تغییر دهید، در نتیجه می توانید از این ویزا استفاده کنید.

  • ویزای شینگن ترانزیت نوع B

شما توسط این ویزا می‌توانید در کمترین زمان ممکن خاک این کشور را از طریق راه های زمینی و دریایی ترک کنید.

  • ویزای شینگن توریستی نوع C

این ویزا به متقاضیان این امکان را می دهد تا به مدت نود روز در خاک کشور دانمارک اقامت داشته باشند. این ویزا به دو دسته تقسیم می شود.

ویزای توریستی یک بار ورود به شما این امکان را می دهد تا تنها یک بار وارد خاک این کشور شوید و با اولین خروج اعتبار ویزای شما منقضی می شود.

ویزای توریستی دو بار ورود به شما این امکان را می دهد تا دو بار وارد خاک این کشور شوید. با دومین خروج شما از این کشور اعتبار ویزای شما منقضی می شود.

  • ویزای شینگن توریستی نوع D

این ویزا که به ویزای بلند مدت نیز معروف است به متقاضیان این امکان را می دهد تا به مدت پنج سال بتوانند وارد خاک دانمارک شوند.

در هر سفر خود تنها اجازه دارید نود روز در خاک کشور دانمارک بمانید. این ویزا بیشتر توسط والدین افراد مقیم در دانمارک، تجار، صاحبین مشاغل و … اخذ می شود.

  • ویزای شینگن الحاقی

این ویزا برای افرادی است که همسرشان در کشور دانمارک شهروند است و یا اقامت دائم دارد. این افراد می توانند از ویزای شینگن الحاقی استفاده کنند.

چگونه ویزای شینگن دانمارک بگیریم؟

برای اخذ ویزای شینگن دانمارک کافی است تا با مشاورین خبره و مجرب ما تماس بگیرید. هر آنچه شما نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهند داد.برای اخذ ویزای شینگن دانمارک ابتدا باید وقت سفارت دانمارک را داشته باشید. با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید تا بتوانند در کمترین زمان ممکن وقت سفارت دانمارک را برای شما دریافت کنند.پس از اخذ وقت سفارت دانمارک می توانید کلیه مدارک خود را آماده کنید تا در تاریخ تعین شده همراه با هزینه سفارت به آن جا ارائه دهید.

سفارت مدارک شما را همراه با هزینه صدور ویزا از شما در یافت خواهد کرد. کلیه مدارک شما باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند و دارای مهر رسمی دارالترجمه باشند.سفارت به مقدار محدودی پول خورد دارد پس از پرداخت پول بیش از آنچه باید بپردازید خودداری کنید تا در گیر دریافت باقی مانده پول خود نشوید.

پس از طی این مرحله سفارت دو تا چهار هفته بعد به شما پاسخی ابلاغ خواهد کرد. این پاسخ به ایمیلی که شما به سفارت اعلام کرده بودید ارسال خواهد شد.اگر پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد باید گذرنامه خود را به آن ارائه دهید تا ویزای شما در آن ضمیمه شود. شما می توانید پس از این مرحله سفر خود را آغاز کنید.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد پس از گذشت دو تا چهار ماه با برطرف کردن علت ریجکتی می توانید مجدداً برای اخذ ویزای شینگن دانمارک اقدام کنید.

چه قوانینی هنگام ورود به سفارت دانمارک مهم است؟

هنگام ورود به سفارت دانمارک باید قوانین زیر را رعایت کنید:

  1. از ورود با هرگونه سلاح سر، اجسام تیز و برنده، تیغ، کاتر و … خودداری کنید.
  2. از ورود با هرگونه سلاح گرم مانند اسلحه حتی با داشتن مجوز خودداری کنید.
  3. از همراه داشتن هرگونه وسیله اشتعال زا مانند فندک، اسپری و … جلوگیری کنید.
  4. ورود با گوشی موبایل ممنوع است.

هر گونه وسیله اضافی که همراه دارید را خارج از سفارت به کسی بسپارید و یا در اتومبیل خود بگذارید!

آدرس سفارت دانمارک در تهران

شریعتی بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، پلاک ۱۰

برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل با شماره 02122360894 تماس بگیرید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)