انواع ویزای مجارستان

ویزای شینگن مجارستان انواع مختلفی دارد که با توجه به علت سفر خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. ویزای تجاری، ویزای پزشکی، ویزای توریستی، ویزای الحاق به همسر و ویزای دانشجویی از انواع ویزای مجارستان هستند. شما می توانید برای اخذ یکی از این ویزاها اقدام نمایید.

همان طور که می دانید کشور مجارستان در حوزه شینگن قرار دارد و برای اخذ ویزای این کشور باید قوانین اخذ ویزای شینگن را رعایت نمایید. یکی از قوانین این است که در صورتی که برای اخذ ویزای شینگن یکی از این کشورها اقدام کردید و رد شدید تا چهار ماه نمی توانید از هیچ کشوری در این حوزه اقدام نمایید.

پس دقت داشته باشید که هم کشور مقصد را به درستی انتخاب کنید و هم مدارک خود را با توجه به استانداردهای مجارستان تهیه کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی ویزای کشور مورد نظر خود را دریافت کنید و سفر خود را به این کشور دیدنی آغاز نمایید.

ویزای شینگن مجارستان در انواع مختلفی وجود دارد که یکی از انواع آن ها ویزای شینگن توریستی مجارستان می باشد. ویزای شینگن مجارستان یک بار ورود و دو بار ورود را نیز می توانید اخذ کنید تا به مدت نود روز بتوانید در کشور مجارستان اقامت داشته باشید.ویزای ترانزیت نیز یکی از انواع ویزا است که می توانید اخذ کنید و تنها وارد فرودگاه این کشور شوید. وارد این فرودگاه می شوید تا هواپیما سوختگیری کند و از این کشور به مقصد دیگری سفر کنید. ترانزیت در دو نوع A و B می باشد که برای ترانزیت هوایی و زمینی صادر می شود.

ویزای شینگن مجارستان

مراحل اخذ ویزای شینگن مجارستان

برای اخذ ویزای شینگن مجارستان باید مراحل زیر را طی کنید.

  • انتخاب نوع ویزا

ابتدا باید یکی از انواع ویزای خود را انتخاب نمایید.

وقت سفارت را اخذ کنید تا در تاریخ و زمان مشخص بتوانید به صورت حضوری به سفارت مراجعه نمایید.

  • تهیه مدارک

مدارک خود را مطابق آنچه سفارت می خواهد تهیه کنید و با چیدمانی خاص به سفارت تحویل دهید. این مدارک باید با مهر رسمی دارالترجمه باشد.

  • مراجعه به سفارت

به صورت حضوری با کلیه مدارک به سفارت مراجعه نمایید. مدارک خود را به سفارت تحویل داده و به کشور خود بازگردید. سفارت بررسی مدارک شما را آغاز خواهد کرد.

  • انتظار برای دریافت پاسخ سفارت

سفارت پس ار دو تا چهار هفته پاسخ خود را به ایمیلی که شما ثبت کرده اید ارسال می کند. این پاسخ ممکن است مثبت و یا منفی باشد.

  • دریافت یا عدم دریافت ویزا

در صورتی که پاسخ سفارت مثبت باشد باید با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت مراجعه کنید تا ویزای خود را اخذ کنید. راه دیگر هم این است که از خدمات پیکاپ ویزای ما استفاده کنید. در صورتی که پاسخ سفارت منفی باشد باید دو تا چهار ماه بعد با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره اقدام کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای مجارستان

برای اخذ ویزای شینگن مجارستان باید مدارکی را به سفارت تحویل دهید. این مدارک باید به صورت ترجمه شده باشند و حتما یک نسخه کپی از آن ها تهیه کنید. این مدارک را با چیدمانی خاص به سفارت تحویل دهید تا سفارت بررسی کند. مدارک شما باید دارای مواردی باشد که در فایل زیر آمده است.

مدارک لازم برای وقت سفارت

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی چیدمان مدارک و این که چه مدارکی همراه داشته باشید کافی است تا با مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت وقت سفارت تماس حاصل نمایید. ما این جا هستیم تا هر آنچه می خواهید را در اختیار شما قرار دهیم.

مراحل اخذ ویزای شینگن مجارستان

چرا به مجارستان سفر کنیم؟

مجارستان یکی از کشورهای زیبا و دیدنی قاره اروپا است. این کشور جاذبه های زیادی دارد که همین جاذبه ها باعث جذب بیش از پیش گردشگران می شود. از برترین جاذبه های کشور مجارستان شهر دیدنی و زیبای بوداپست است. شهر بوداپست یکی از زیباترین شهرهای کشور مجارستان است.

این شهر زیبا و دیدنی به شهر چراغ ها مشهور است. شب هنگام وقتی به این شهر از فاصله دور هم که نگاه کنید، شما جذب این همه زیبایی خواهید شد. در سفر به بوداپست می توانید خود را آماده برای دیدن جاذبه های و سازه های تاریخی و طبیعی بکنید. لطفا دوربین خود را حتما همراه داشته باشید.

اگر بخواهیم به بی نظیر ترین سازه این شهر اشاره کنیم باید نام قلعه بودا را بیاوریم. این قلعه دارای دویست اتاق می باشد که هر کدام داستانی را در دل خود دارد. این قلعه سالن ها غذاخوری، میهمانی و … دارد که به زیبایی هر چه تمام تر ساخته شده اند. از دیگر جاذبه های این کشور می توان به دریاچه بالاتون اشاره کرد.

اگر بخواهید از بوداپست که شهری پر هیاهو است به فضایی آرام و ساکت بروید، دریاچه بالاتون بهترین انتخاب خواهد بود. اطراف این دریاچه فضای بسیار مناسبی برای استراحت و پیاده روی است. این دریاچه در حاصلخیزترین منطقه مجارستان واقع شده است و اطراف آن می توانید مناظر بی نظیر و زیبایی را مشاهده کنید.

شهر اگر، سوپرون و پچ هم از جمله شهرهایی است که بسیار مشهور هستند. این شهرهای زیبا و دیدنی هر یک دارای جاذبه هایی هستند که می توانید به دیدن هر یک بروید. این شهرهای بسیار زیبا و دیدنی سازه هایی تاریخی دارند که هر کدام قدمتی از قرون وسطا دارند.

آدرس سفارت مجارستان در تهران

نشانی: تهران، خیابان موسوی نژاد، میدان هروی، مجتمع هروی سنتر، سفارت مجارستان.

ساعات کاری کنسولگری:

از یکشنبه تا پنجشنبه بین ساعت ۹ صبح تا ۱۶:۰۰ است.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)