جاذبه‌های گردشگری نروژ

ویزای شینگن نروژ را باید اخذ کنید تا بتوانید در سراسر این کشور زیبا به گردش بپردازید. این کشور در ساختمان‌ها و خیابان‌های قرون‌وسطایی با جدیدترین امکانات روز از شما پذیرا خواهد بود.

نروژ کشوری است که ازنظر انرژی و درزمینهٔ نفت و گاز بسیار قوی است. این کشور دارای سواحل زیبا و ساختمان‌هایی است که مناظری جذاب را پدید آورده‌اند.

ازجمله این مناظر می‌توان به کلیسای چوبی، خانه‌های چوبی کنار هم ، آبدره‌های بسیار زیبا و موزه‌ی کشتی وایکینگ‌ها اشاره کرد. اگر قصد سفر به قرون‌وسطا درعین‌حال با تمامی امکانات روز دنیا را داشته باشید می‌توانید از این کشور دیدن کنید.

ویزای شینگن نروژ

نروژ یکی از شادترین مردم دنیا را دارد که باکیفیت بسیار بالایی در این کشور زندگی می‌کنند. حال اگر علاقه دارید از این کشور بازدید کنید باید به ادامه‌ی مطلب توجه کنید و اقدام به دریافت ویزای شینگن نروژ نمایید.

ویزای شینگن نروژ

 

مراحل دریافت ویزای شینگن نروژ چیست؟

اگر قصد سفر به این کشور زیبا و دریافت ویزای شینگن این کشور رادارید بهتر است با ما تماس بگیرید. مشاورین مجرب و متخصص ما می‌توانند شمارا در این زمینه یاری کنند.

برای اخذ ویزای شینگن نروژ شما باید ابتدا وقت سفارت نروژ بگیرید. برای دریافت وقت سفارت نروژ کافی است تا اسکن گذرنامه خود را همراه با عکس به ما تحویل دهید تا در اولین فرصت وقت سفارت را برای شما اخذ کنیم.

پس از اخذ وقت سفارت باید مدارک خود را تکمیل کرده و برای انجام مراحل دیگر در تاریخ تعیین‌شده به سفارت مراجعه کنید.

 

 

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای شینگن نروژ چیست؟

همان‌طور که می‌دانید نروژ در حوزه شینگن قرارداد و شما با اخذ ویزای شینگن می‌توانید از کشورهای این حوزه دیدن کنید. اما برای دریافت ویزای این کشور لازم است تا مدارکی را تهیه کنید و به سفارت تحویل دهید.

سفارت پس از بررسی مدارک شما معمولاً تا بیست روزبه شما پاسخی خواهد داد. این پاسخ می‌توانند مثبت و یا منفی باشد. درصورتی‌که مدارک شما کوچک‌ترین نقصی داشته باشد انتظار پاسخ مثبت از سفارت را نداشته باشید.

مدارک شما باید کامل و بدون نقص باشند و قوانین خاصی که سفارت گفته است را در آماده‌سازی آن رعایت کنید. مدارک موردنظر به شرح زیر است:

 1. فرم سفارت:

فرم سفارت را به‌صورت کامل و صحیح باید تکمیل کنید. کوچک‌ترین نقصی می‌تواند منجر به رد درخواست نوبت. این فرم را باید به زبان انگلیسی تکمیل نمایید و حتماً امضا کنید.

 

 1. شناسنامه:

باید هویت ایرانی شمارا نشان دهد. حتماً باید دارای عکس باشد و کپی از تمامی صفحات آن الزامی است.

 

 1. گذرنامه:

باید حداقل دارای شش ماه اعتبار از زمان صدور ویزای شینگن به بعد باشد. دو صفحه خالی نیز برای مهر سفارت باید داشته باشد.

 

 1. عکس:

سه قطعه عکس 6 *4 که دارای زمینه سفید باشد و هشتاد درصد صورت متقاضی پیدا باشد و در شش ماه اخیر چاپ‌شده باشد ارائه شود.

 

 1. سند ملکی:

سندی که بیان‌گر دارایی شما باشد. این سند ملکی باید نشان دهد که شما دارای یک ملک، کاشانه، مغازه و … هستید. ارائه این سند الزامی است.

 

 1. نامه اشتغال به کار:

این نامه به سفارت اعلام می‌کند که شما مشغول به کار هستید و دارای حقوق ماهیانه هستید. نامه اشتغال به کار با توجه به شغلی که شما دارید می‌تواند متفاوت باشد.

به‌عنوان‌مثال یک وکیل می‌تواند پروانه وکالت خود را نشان دهد و اعلام کند که در ایران به کار وکالت مشغول است.

 

 1. بیمه‌نامه مسافرتی:

بیمه‌نامه شما باید از طرف شرکت معتبر باشد و تا سقف 35 هزار یورو از هزینه‌های شمارا بتواند پرداخت کند. این هزینه‌ها می‌توانند شامل هزینه‌های درمانی، تأخیر در پرواز، سرقت و … شوند.

البته برای اطلاع بیشتر شما می‌توانید به بیمه‌های مسافرتی مراجعه نمایید.

 

 1. برگه رزرو هتل:

شما باید برگه‌ای مبنی بر این‌که به مدت طول اقامت خود هتل رزرو کرده‌اید به سفارت تحویل دهید. در نظر داشته باشید که بهتر است هتلی رزرو کنید که قابلیت کنسلی داشته باشد.

چون اگر پاسخ سفارت به ویزای شما منفی باشد شما باید هتل خود را کنسل کنید.

 

 1. صورت‌حساب:

شما باید گردش شش ماه آخر حساب خود را تهیه کنید و به زبان انگلیسی با مهر و امضای بانک به سفارت تحویل دهید. این صورتحساب درصورتی‌که شما جز کارفرمایان و یا صاحبین مشاغل باشید می‌تواند از حساب شرکت باشد.

 

 1. بلیط رفت‌وبرگشت هواپیما:

شما باید بلیط رفت‌وبرگشت خود را رزرو کنید! در صورت رد شدن درخواستتان می‌توانید آن را کنسل کنید.

 

 

نکات مهم درباره اخذ ویزای شینگن نروژ چیست؟

 • کلیه مدارک بالا باید به زبان انگلیسی رسمی ترجمه‌شده باشند.
 • مدارک شما باید بدون نقص و کاستی باشند.
 • در صورت درخواست سفارت باید رسید پرداخت هتل را تحویل دهید.
 • سعی کنید ثابت کنید که به ایران وابستگی دارید و قبل از پایان اعتبار ویزایتان به ایران بازمی‌گردید. در غیر این صورت با ویزای توریستی شما موافقت نخواهد شد.

 

 

آدرس سفارت نروژ در تهران کجاست؟

خوشبختانه کشور نروژ در تهران کنسولگری دارد و متقاضیان به‌راحتی می‌توانند به این سفارت مراجعه کرده و مراحل آن را انجام دهند.

شما برای ارائه مدارک و انگشت‌نگاری باید به‌صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید و کارهای مربوط به دریافت ویزا را انجام دهید.

آدرس سفارت نروژ در تهران:

خیابان لواسانی (فرمانیه)، نبش خیابان سنبل، پلاک 54

شماره تماس سفارت نروژ در تهران:

02122291333

 

 

برای گرفتن وقت سفارت، ویزای شینگن و رزرو هتل با شماره 02166909670 تماس بگیرید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)