ویزای شینگن یونان چیست؟

برای سفر به یونان باید ویزای شینگن یونان را داشته باشید. این کشور در اروپا واقع شده است. یونان در حوزه شینگن می باشد و برای سفر به این کشور باید ویزای شینگن اخذ کرد. در ادامه می خواهیم درباره چیستی ویزای شینگن توضیحاتی را ارائه دهیم پس با ما همراه باشید.

ویزای شینگن در حقیقت یک عهدنامه بین دو کشور بود. دو کشور آلمان و فرانسه برای این که بتوانند به راحتی با یکدیگر به تبادل اطلاعات و تجارت بپردازند، این عهدنامه را نوشتند. بر اساس این عهدنامه مرزهای بین دو کشور نادیده گرفته شد و شهروندان این دو آزادانه بین فرانسه و آلمان به رفت و آمد پرداختند.

پس از گذشت چند سال دیگر کشورهای اروپایی نیز به این حوزه اضافه شدند. در سال 2011 این عهدنامه به امضای 26 کشور رسید و همگی در حوزه شینگن قرار گرفتند. بر اساس این عهدنامه تمام شهروندان این بیست و شش کشور آزادانه می توانند به تجارت و سفر بپردازند.

 این عهدنامه تنها برای این کشورها باقی نماند. بلکه به شهروندان دیگر کشورهای نیز اجازه داده شد تا با اخذ ویزای شینگن بتوانند در این کشورها به گشت و گذار بپردازند. این گشت و گذار باید مطابق با قوانین کشوری که از آن ویزا اخذ می کنید باشد. به این ترتیب موفق می شوید تا با یک ویزا از چند کشور دیدن کنید.

با اخذ ویزای شینگن یونان می توانید به این کشور سفر کنید و یا در تور یونان شرکت کنید. وقت سفارت یونان، ویزای شینگن و … را می توانید از مشاورین مجرب ماکان سیر در پشتیبانی سایت وقت سفارت بخواهید. در کمترین زمان ممکن هر آنچه را که بخواهید در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فراموش نکنید که یونان یکی از بهترین مقصدها برای گذراندن ایام خوش ماه عسل است پس همین حالا برای سفر اقدام کنید.

ویزای شینگن یونان

صفر تا صد ویزای شینگن یونان

برای اخذ ویزای شینگن این کشور اولین گامی که باید بردارید اخذ وقت سفارت یونان است. سفارت یونان برای ایجاد نظم و ترتیب هر چه بیشتر در پذیرش متقاضیان اقدام به ارائه وقت به آن ها کرد. به این ترتیب متقاضیان می توانند وقت سفارت را دریافت کنند و در تاریخ مورد نظر با مدارک به سفارت مراجعه کنند.

در کل هدف از ارائه این مدارک بیان و اثبات این است که شما به وطن خود باز می گردید. هیچ دولتی دوست ندارد که خاک کشورش توسط توریست‌ها پر شود و حقوق شهروندان اصلی کشور از بین برود. پس از ارائه مدارک باید هزینه صدور ویزا را بپردازید تا بررسی پرونده شما آغاز شود.

پس از طی این مرحله باید دو تا چهار هفته منظر بمانید تا سفارت پاسخ خود را به همان ایمیلی که به سفارت داده اید ارسال کند. در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد، می توانید حداقل چهار ماه بعد با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره اقدام نمایید.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد باید با گذرنامه خود به سفارت مراجعه کنید. سفارت ویزای یونان را در گذرنامه شما ثبت می کند و می توانید به سفر بروید. دقت داشته باشید که ویزایی که برای شما صادر می شود چه نوعی از ویزای شینگن است.

اگر ویزای شینگن شما یک بار ورود باشد تنها می توانید یک بار وارد کشور یونان شوید. ویزای دو بار ورود با دومین خروج شما از یونان باطل می شود. ویزای شینگن مالتی به شما این امکان را می دهد تا طی پنج سال هر تعداد که می خواهید به این کشور سفر کنید و از جاذبه های آن دیدن کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن یونان چیست؟

مدارک متقاضیان باید دارای استانداردهایی باشد که در ادامه بیشتر خواهیم گفت. این مدارک باید در دو نسخه اصل و کپی تهیه شود و به صورت ترجمه شده به سفارت ارائه گردد. در صورتی که این مدارک کوچک‌ترین نقصی را داشته باشد سفارت درخواست شما را رد خواهد کرد.

از کلیه صفحات مدارک خود یک تصویر تهیه کنید و در پرونده قرار دهید. نکته دیگری که در مراجعه و تحویل مدارک باید بگوییم، این است که مدارک شما باید دارای چیدمان باشند. این چیدمان را تنها افراد آگاه و با تجربه می دانند. نکته دیگر در مورد ارزش مدارکی است که ارائه می دهید. مدارک شما باید شامل مواردی باشد که در فایل زیر آمده است.

هزینه اخذ وقت سفارت یونان چقدر است؟

در حقیقت باید در تاریخی که وقت سفارت به شما اختصاص داده شده است، هزینه صدور ویزای را به سفارت بپردازید. این هزینه باید به طور کامل و نقدی پرداخت شود. در سفارت امکان استفاده از کارت اعتباری ندارید. به این ترتیب باید هزینه صدور ویزا را به صورت کامل و بدون کم و کسر بپردازید.

این هزینه برای افراد گروه سنی مختلف متفاوت است. افراد زیر شش سال و افراد بالای هشتاد سال از پرداخت هزینه معاف هستند.

افراد بین شش تا دوازده هزینه ای کمتر از افراد بالغ می پردازند و افراد بالغ باید 60 دلار بپردازند.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)