پیکاپ پاسپورت

اگر اهل سفر باشید، یکی از کلماتی که ممکن است بارها شنیده باشید؛ پیکاپ پاسپورت است. ممکن است با مفهوم پیکاپ آشنا نباشید وندانید که چه موقع می توان از این سرویس استفاده کرد. با استفاده از سرویس پیکاپ می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید، اما چگونه؟!

پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا هر دو به یک مفهوم اشاره دارند. برخی از کشورها با توجه به روابط سیاسی و مسائل بین المللی در ایران سفارت خانه ای ندارند. به همین دلیل این دسته از افراد باید برای اخذ ویزای خود به یکی از کشورهای همسایه سفر کنند؛ بلکه موفق به اخذ ویزا شوند.

پیکاپ پاسپورت

خدمات پیکاپ پاسپورت برای چه کشورهایی است؟

کشورهایی مانند کانادا، آمریکا، انگلیس و چند کشور دیگر در ایران سفارت خانه ندارند. ابتدای امر برای درخواست اخذ ویزا باید به یکی از کشورهای امارات، ترکیه، ارمنستان سفر کرد. پس از این که درخواست خود را به سفارت ارائه دادید باید منتظر پاسخ سفارت بمانید.

پس از دریافت پاسخ مثبت سفارت برای اخذ ویزا باید به یکی از این کشورها سفر کنید تا بتوانید ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید. در این هنگام دو راه پیش رو خواهید داشت. راه اول این است که خودتان به کشور مدنظر مراجعه کرده و ویزا را اخذ کنید و راه دوم این است که از سرویس پیکاپ استفاده کنید.

سفارت این کشورها برای راحتی حال مسافران استفاده از پیکاپ پاسپورت را مجاز کرده اند. سرویس پیکاپ پاسپورت به شما این اجازه را می دهد تا به یک شخص حقیقی یا حقوقی به صورت قانونی وکالت دهید تا با صرف کمترین هزینه و زمان پیکاپ پاسپورت را برای شما انجام دهد.

به این ترتیب پاسپورت شما توسط فرد یا شرکتی دیگر به سفارت ارسال می شود و ویزا در آن درج می شود. سرویس پیکاپ تنها زمانی قابل استفاده است که شما ایمیلی که سفارت برایتان ارسال کرده است را داشته باشید تا بر اساس آن برای تحویل ویزا اقدام شود.

 

چرا از سرویس پیکاپ استفاده کنیم؟

همان طور که درباره مفهوم پیکاپ گفتیم شما با استفاده از این سرویس به راحتی ویزای خود را دریافت می کنید. برای صرفه جویی در هزینه و زمان می توانید از این سرویس اقدام کنید. با این سرویس به راحتی می توانید در منزل خود نشسته و ویزایتان را از سفارت تحویل بگیرید.

 

چه موقع از پیکاپ استفاده کنیم؟

پس از این که پاسخ خود را برای اخذ ویزا از سفارت گرفتید باید برای اخذ ویزا اقدام کنید. در این زمان باید با پاسپورت خود همراه با ایمیل به سفارت مراجعه کنید و یا از خدمات پیکاپ استفاده کنید. شخص حقیقی یا حقوقی می تواند برای اخذ ویزای شما اقدام کند.

 

پیکاپ پاسپورت کانادا چیست؟

به دلایل سیاسی برخی از کشورهای جهان در ایران سفارت خانه ای ندارند. کانادا نیز در این دسته قرار می گیرد. کشور کانادا برای رسیدگی به امور ویزا کارگزاری را مسئول کرده است تا کلیه امور را انجام دهد. این کارگزار که به وک مشهور است در کشورهای همسایه ایران و برخی دیگر از کشورها مشغول به کار است.

VAC که مخفف کلمات Visa Application Center است درخواست های ویزا را بررسی می کند و در نهایت پاسخ خود را به سفارت ابلاغ می کند. در نتیجه برای دریافت ویزای کانادا شما باید به این کارگزاری ها مراجعه کنید. پس از طی روند اخذ ویزای کانادا پاسخی از سوی سفارت دریافت خواهید کرد.

اگر این پاسخ مثبت باشد، شما می توانید به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید و یا از خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا استفاده نمایید. خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا توسط ما به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت اندک هزینه ای در منزل نشسته و پاسپورت خود را با ویزای ضمیمه شده در آن تحویل بگیرید.

در حقیقت با استفاده از پیکاپ ویزای کانادا شما نماینده رسمی  خود را به سفارت می فرستید تا پاسپورت شما را برای اخذ ویزا به سفارت تحویل دهد. پس از آن سفارت ویزای شما را در آن ضمیمه خواهد کرد و ما آن را برای شما خواهیم آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در پشتیبانی سایت وقت سفارت تماس حاصل نمایید.

 

برای پیکاپ پاسپورت چه مدارکی لازم است؟

شما برای استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت باید گذرنامه خود را به ما تحویل دهید. شما می توانید به صورت حضوری به ما مراجعه کنید. روند کار به این صورت است که یک قرار داد تنظیم خواهیم کرد و از شما وکالت‌نامه‌ای دریافت می کنیم. با این وکالت‌نامه ما به عنوان نماینده رسمی شما شناخته خواهیم شد و می توانیم پیکاپ پاسپورت شما را به انجام برسانیم.

 

هزینه پیکاپ پاسپورت چه قدر است؟

این هزینه در مقایسه با هزینه سفری که باید به سفارت کانادا، آمریکا، انگلیس داشته باشید بسیار ناچیز خواهد بود. شما با کمترین هزینه می توانید ویزای خود را درب منزلتان تحویل بگیرید. فرض کنید بخواهید سفر یک روزه ای به کشور ترکیه داشته باشید؛ مطمئنا هزینه سفر و زمانی که می گذارید بسیار بیش از آن چیزی است که برای پیکاپ می پردازید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)